Yakamoz Gece Kulübü Nerededir ?

Yakamoz Gece Kulübü Kıbrıs’ın Karşıyaka bölgesinde bulunmaktadır. Karşıyaka Girneyi geçtikten sonra sırayla Karaoğlanoğlu , Alsancak’tan sonra Karşıyaka ulaşmaktasınız. Mükemmel dağ manzarası akabinde eşsiz deniz manzarası ile Yakamoz Night Club sizlere doğanın içinden uzanıyor

Yakamoz Night Club Fiyatları

Yakamoz Night Club Kıbrısın en özel mekanlarından biridir. Yakamoz Gece Kulübü fiyatları ucuzdur. 30 TL ile mekana giriş yapabiliyorsunuz. Üstelik ilk içkiniz bedava oluyor. Model kızlara şampanya ısmarlamak için 100 TL gibi cuzi bir miktar ödemeniz gerekmektedir

Yakamoz Gece Kulübü Kalitesi Nasıldır ?

Kıbrısın en kaliteli mekanlarından biri olan Yakamoz Night Club sizi eğlencenin doruklarına çıkarıyor. Muhteşem dans şovları ve egzotik modelleriyle gecenize keyif katıyor. Kıbrısın en efsane gece kulüpleri arasında yerini koruyor.

Yakamoz Gece Kulübüne Ulaşım Nasıl Sağlanır ?

Yakamoz Night Club Taksi servisi sizi Kıbrısın neresinde olursanız olun alıp Gece kulübümüze ulaştırmaktadır. Eğer arabanız yoksa ve ulaşım ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız Yakamoz Night Club taksi sizi Otelinizden veya evinizden almak için hazırda beklemektedir.

Yakamoz Night Clubta kalacak yer varmı ?

Yakamoz Night Club kendi özel oteline sahiptir. Alkollü araba sürmeniz önerilmez. Otelimizde kalabilirsiniz. Otel ücretleri çok ucuzdur. Otelimiz bir tatil köyü standartlarında ve kalitesinde olup size 5 yıldızlı hizmet sunmaktadır. Hotelimizde oda servisi , restaurant , havuz gibi özellikler mevcuttur.

Yakamoz Night Club Modelleri Nasıldır ?

Modellerimiz Moldova , Ukrayna, Rusya , Fas , Afrika ve dünyanın birçok ülkesinden gelmektedir. İşinin ehli dans sanatının ustası modellerimiz danslarıyla sizi büyülemektedir. Güzel ve seksi vucütlarıyla dans showlarına adeta nutkunuz tutulacaktır.

 

Kıbrısın en özel gece kulübü olan yakamoz gece kulübü sizi eğlendirmek için kapılarını açıyor. Sizleri mekanımıza bekleriz. Kıbrısta güzel bir gece geçirmek için en ideal mekan Yakamoz Gece Kulübü olacaktır. Yetişkin erkeklerin tek tercihi olan Yakamoz Night Club eşsiz eğlencesi ile sizi uçuruyor. Rezervasyon yapıp önceden yerinizi ayırtıp taksi hizmetinizle sizi hava alanından alıp otelinize kadar götürüyoruz. Bizi aramanız yeterlidir.

Telefon numaramızdan ve Facebook adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim

Telefon : 0533 825 24 03

Yakamoz Gece Kulübü Facebook : https://www.facebook.com/YakamozNightClub

 

Yakamoz Gece Kulübü Karşıyaka

 

0 cevaplar

Cevapla


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir