Kıbrıs Gece Kulübü Fiyatları

Kıbrıs Gece Kulübü Fiyatları şüphesizki en çok sorulan sorulardan biridir. Kıbrısta gece kulübü fiyatları değişen dolar euro ve kur endekslerine göre ve enflasyona göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak dolar bazlı çalışan Kıbrıs gece kulüpleri , fiyatlandırmada doların yükselişi ve alçalışına göre ayarlama yapmaktadır. Enflasyonun en fazla etki ettiği zorlu sektörlerden biri olan gece kulüpleri yasal işletmelerdir. Ve devlete en çok vergi veren kurumlardandır. Şüphesiz ki Türkiye piyasasındaki gibi fiyatlar çok düşük veya uçuk kaçık değildir. Sabit fiyatlar mevcuttur. Hizmetler sabit fiyatlandırma altında verilir. Gece kulüplerinin çoğunluğu Lefkoşa Alayköy ikametindedir. Fakat en kaliteli gece kulüpleri şüphesiz ki turistik bir şehir olan ve KKTC’nin en lüks Hotellerini içinde barındıran Girne’dedir. 

 

Girnedeki gece kulüplerinin en kalitelilerinden biri olan Titanik Night Club fiyatları Kıbrıs gece kulübü fiyatları kıyaslamasında uygun fiyattadır. En uygun gece kulübü Titanik gece kulübüdür. Kıbrısın değişmez eğlence mekanı olan Titanic hizmetleri ve kalitesiyle göz doldurmaktadır. Kıbrıs’ta gece kulübü sektörü dendiğinde akla ilk gelen Titanic Night Club’dur.

Kıbrıs gece kulübü fiyatları hizmete göre değişiklik göstermektedir. Gece kulübüne giriş fiyatı 2019’da 30 TL dir. Bazı gece kulüplerinde ise bu fiyat 50 TL ye çıkmaktadır. Bu fiyatlandırma mekandan mekana değişiklik göstermektedir. Bazı gece külüplerinde mekana giriş fiyatını ödediğinizde ilk içecek veya ikinci içecek mekandan olmaktadır. Bu mekanlar sizleri seven mekanlardır. Müşteriyi düşünen gece kulüpleri herzaman daha fazla tercih edilmektedir. İkinci içki fiyatları genellikle 10 TL ve 15 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Fakat bu konu hakkında net bilgiler mekan işletmesi ve yönetimi tarafından belirlenmektedir. Gece kulübü ikinci içki fiyatları değişiklik gösterebilmekle beraber bazen müşteri memnuniyeti açısından bakıldığında fiyatlandırmada indirime gidilebilir.

 

Konsomatrislere şampanya patlatmak isterseniz buda bir fiyatlandırma seçeneği arasına girmektedir. Kıbrıs gece kulüplerinde beğendiğiniz konsomatrisler için şampanya patlatabilirsiniz. Bu ücret bazı gece kulüplerinde 100 TL’yi gösterirken bazı gece külüplerinde fiyatı 150 -200 TL arasında olabilmektedir. Bu fiyatlandırmalarda işletme sahipleri tarafından belirlenebilmektedir. Kıbrıs gece kulübü fiyatları hakkında 2019 bilgileri bu şekildedir. Daha detaylı bilgi için telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz 0533 889 1111

 

0 cevaplar

Cevapla


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir